Good marketing
drive your business

„The customer is not a moron. She’s your wife.”
David Ogilvy, 1955

Scroll below

Dlaczego warto ze mną współpracować:

Gwarantuję profesjonalne usługi w stosownej cenie

Reaguję szybko i elastycznie

Potrafię spojrzeć szerzej na realizowane projekty, zarówno z perspektywy marketingowej, biznesowej, jak i estetycznej oraz humanistycznej, a także technologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem technologii internetowych

Myślę serio o Twoim biznesie – od niego zależy również mój sukces

Zawsze myślę, a nie tylko robię

POZNAJMY SIĘ

Cześć. Nazywam się Radosław Kuleszewicz. Zajmuję się budowaniem wizerunku marek i organizacji. Planuję (strategia), tworzę treści (copywriting) i projektuję komunikację wizualną (layouty graficzne & UI). W branży od 1999 r. Dotychczas pracowałem w agencjach reklamowych oraz w firmie programistycznej – jako copywriter, konsultant i dyrektor kreatywny. Jakiś czas byłem też związany z pewnym legendarnym teatrem offowym. Aktualnie działam jako wolny strzelec.

Miałem okazję przyczynić się do powodzenia różnorodnych projektów o zasięgu globalnym, ogólnopolskim i lokalnym. Pracowałem na rzecz marek budowlanych, wnętrzarskich, meblarskich, wydawniczych, chemicznych, rolniczych, farmaceutycznych, motoryzacyjnych, modowych, kosmetycznych, spożywczych (wszystkich najważniejszych kategorii FMCG, włącznie z papierosami i alkoholem), a także HoReCa, rozmaitych usług B2B, marek edukacyjnych, rozrywkowych, telekomunikacyjnych, finansowych i ubezpieczeniowych, w tym fin-tech oraz innych marek technologicznych, przemysłowych i e-commerce. Projektowałem też kampanie społeczne i polityczne.

Jeśli mogę Ci w czymś pomóc, po prostu skontaktuj się ze mną.
CHĘTNIE ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA

zAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY